Strona główna > O nas

DF Ltd jest firmą prywatną założony w 2009 roku, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy oświetlenia awaryjnego zestawy konwersji, w tym rozmaite kompleksowe zestawy LED i urządzeń.

Firma koncentruje się na promowanie swoich produktów za pośrednictwem klientów OEM i w razie potrzeby zapewnia pracy i materiały do przeprowadzenia prac modyfikacyjnych, zapewniając w ten sposób, że zestawy do konwersji są prawidłowo zawiązane zgodnie z odpowiednich norm Europejskiej, Australii, Ameryki i brytyjskie.

Zatrudniamy ponad 100 pracowników lokalnych i dumni z naszej dostawy Fantastyczny poziom satysfakcji. Większość naszych produktów są wysyłane na zasadzie wysyłki następnego dnia, zwykle w dowolnej kolejności otrzymanych przed południe zostanie wysłany do wysyłki następnego dnia, czas określony dodatkową opłatą.

Dengfengand #39; s Doświadczeni serwisanci wykwalifikowanej, informacje techniczne i #39; na które #39; usługi. Moduły wyprodukowane i/lub akumulatorów dostarczane są w pełni zabezpieczone.

Mając przeniesione do fabryki 3300 metrów kwadratowych na zamówienie dziś, nasi klienci są w stanie korzystać z większą pojemność i wydajność ukształtowana przez tej inwestycji.