Strona główna > Wiedza > Treści

Stosowanie światła penetracji w oświetlenie krajobrazu

Jul 28, 2015

Światło lampki, oświetlenie została zainstalowana we wnętrzu budynku, za pośrednictwem systemu Windows lub szkła kurtyna ściany, tworząc plamy światła emitujących powierzchnie lub światła, oglądanie z zewnątrz w nocy efekt jest bardzo charakterystyczny, bardziej żywy niż jednolite napromieniowania jupiterów i ma tę zaletę, zapisywanie, łatwą konserwację.


Światło oświetlenie w szczególnych praktyk, są dwa, jeden nie jest zainstalowany w przezroczyste oświetlenia, ale używać wewnątrz lampy, lampki nocne, odsłaniając światła na zewnątrz, obecnie większość oświetlenie w takim przypadku;


Drugiego urządzenia przesyłowe w pokoju specjalnie zestaw, zestaw w szklane ściany kurtynowe, kolumnady, przepuszczalne struktury lub balkonem sztuki i innych części.


Oświetlenie wnętrza mogą być zainstalowane powyżej lub poniżej okna poziomo i pionowo po obu stronach okna, określona zgodnie z wymaganiami projektu.

Istnieje wiele przykładów tego rodzaju oświetlenia za granicą, takich jak National Bank of Chicago, Stany Zjednoczone Colorado Denver finansowych budynku, Wieża Eiffla w Paryżu i tak bardzo wyjątkowy. Shanghai rządu w 2001 roku, jest jednym z dziesięciu rzeczy w ramach inżynierii światła, Szanghaju nocy piękniejsze i bardziej promienna.

"W świetle" pomysł, niektóre części architektonicznej i oświetlenie są bardzo dobre, tworząc "Lekka komedia", lub "światło rzeźby", może osiągnąć bardzo dobrą rolę, aby upiększyć środowiska.