Strona główna > Wiedza > Treści

Ogień oświetlenie awaryjne okablowania

Jul 28, 2015

Oświetlenie awaryjne powinny być zainstalowane pasy, przełączniki nie jest ustawiona w środku. Oprawy awaryjne 2- i 3 przewodowych typu może być jednolity w dedykowany zasilacz. Ustawienia mocy specyficznej połączeniu echo ogień odpowiednie kody. Rotacji zasilania awaryjnego oddzielone od lampy, połączenie elektryczne należy używać przewodów odporne na ciepło, do spełnienia wymagań bezpieczeństwa pożarowego.

Dwuprzewodowy

Powszechnie stosowaną metodą jest specjalne awaryjne oświetlenie metody stosowane zazwyczaj nie zrobić oświetlenie zużycie lub 24 godzin ciągłego świecenia (marker LED lampy należą do tej kategorii), po awarii zasilania awaryjnego światła świeci się automatycznie.


Układ 3 przewodowy

Metody połączenia światła awaryjne, często używane przez prawo, stanu opraw oświetlenia awaryjnego można otworzyć głowicy, bez względu na to, kiedy przełącznik zasilania jest w stanie awaryjne kontrolki zapalają się zagrożenia natychmiast. K jest przełącznik kopuły.


Sprawy wymagające uwagi

1, funkcji połączeń do zrozumienia, żeby nie oślepić linii, ma nie odpowiedniej roli;

2 część oświetlenia i awaryjne oświetlenie, jak zwykle, trzecia linia kontrolować metoda powinna służyć.

3, dla budynków użyteczności publicznej, jeśli FCC nie jest ustawiona, wszystkie części lampy oświetlenia awaryjnego można umieścić w miejscu kontroli za pomocą przełącznika (światło pojedyncze, jeden lub więcej kontroli światła) lub Metoda trzecia linia scentralizowanej kontroli w polu dystrybucji.

4, projekt centrum kierowania ogniem w celu spełnienia po wystąpieniu pożaru, FCC do otwartego ognia i ogień wymagania dotyczące oświetlenia awaryjnego.