Strona główna > Wiedza > Treści

Cztery czynniki, które determinują jakość LED oświetlenie pejzaż

Jul 28, 2015

Odporność na wodę:

Zewnątrz światła powłoki zewnętrznej temperatury i ciśnienia często się zmienia, zmiany temperatury, kurz, brud i wilgoć znacznie zwiększa oświetlenie zewnętrzne oprawy, uszczelnienia w wpływu wnętrze obudowy wydajność produktu.

Jeśli nie będzie wodoodporna z powodu awarii spoiny od produkcji do montażu końcowego, aby ściśle kontrolować klucz hydroizolacji węzły procesu, nawet w obliczu złożonych warunków środowiskowych.


Wydajność chłodzenia:

LED PN skrzyżowania temperatury i rozpraszania ciepła w oświetlenie powłoki jest szczególnie ważne w praktycznych zastosowaniach. PN skrzyżowania temperatury i ciała temperatura różnic, większa, a następnie większy opór cieplny, energii świetlnej jest konwertowany do zużytej energii cieplnej wraz z wyłączone dioda LED awarii światła mogą być bardzo poważne.

Na założeniu utrzymania, koszty niskie i pasywnego chłodzenia za pomocą wysokiej temperatury prowadzenia medium, przez nowe urządzenia/oświetlenie całej struktury, zmniejszyć opór cieplny, niższa temperatura złącza PN, PN skrzyżowania w ramach dopuszczalnej temperatury pracy, utrzymać maksymalną moc światła LED.