Strona główna > Aktualności > Treści

LED oświetlenie firmy możliwości czterech budowlane

Jul 28, 2015

Rodzaj budynku są zwykle bardzo dużo, ale w zasadzie należą do rządu budynków biurowych, budynków komercyjnych biurowych, niskich budynkach mieszkalnych i cztery rodzaje biznes budynek na hali.

, Ogród światła LED budynek rządowy w celu uwzględnienia takich budynków, głównie ekspresji artystycznej jest uroczysta atmosfera, lekkie i jasne moralne tematy aby podświetlić rządu obraz cienia, więc światło nie może być zbyt fantazyjne techniki oświetlenia przy użyciu światła wysokiej jasności oświetlenia do podkreślenia w nocy przechowywania energii i elementy architektoniczne budynku. Jeśli budynków rządowych po obu stronach, z cegły, ściany zewnętrzne do światla jest wyższa, w związku z tym, wysokiej mocy projektory iluminacyjne oświetlenie odzwierciedlają budynku wysokość i szerokość do projektowania szklana kurtyna ściana w miejsce pod reflektory o wąskim kątem kolumna kolumna struktury wyraźnie wyrażone, środkowy drzwi wejście należy używać większą jasność dla jej mieszkańców. Pływające w szklanym domu powinny być umieszczone w górnej części wąskim kątem wysokiej mocy reflektory, wystających słupków ściennych i godło, podkreślając obraz budynków rządowych. Sprzęt dachu zamiast szerokość inny kolor temperatury światła iluminacja, podkreślając skyline, budowy dachu.

Drugi, komercyjnych biurowiec dla dużych budynków komercyjnych zazwyczaj główny korpus podzielone na: główne budynku załącznika i spódnice _ większość podium jest bardzo szeroki, więc za pomocą Enterprise CI obraz, zielone linie poziome, aby wyrazić szeroki proces budowy m budynku głównego z masy bocznej budynku jest najlepszy Windows publikacji informacji. W związku z tym w budynku głównym i aneksie na ścianki rury digital design LED całą fasadę z bogatej zawartości, wyrażając siły ekonomicznej i wysoki punkt wyjścia. Dla rządów i przedsiębiorstw do tworzenia administracyjnych i platforma publikacji informacji biznesowych. Bogactwo informacji i wysokiej technologii obrazu montaż charakteru działania klientów biznesowych jest zgodna z obrazu dużego miasta.