Strona główna > Aktualności > Treści

Produkty oświetleniowe LED na rynek Japonii

Jul 28, 2015

Pierwszy, standardy certyfikacji oświetlenia LED Japonia


Według informacji Te Japonia nie jest brak oficjalnych norm bezpieczeństwa produktów oświetlenia LED i certyfikacji. Lampa elektryczna Japonia stowarzyszenie producentów przygotowane Japonii industry standard (JIS) do lamp LED bezpieczeństwa specyfikacje oryginalnych danych, ale to będzie przyznawana tylko dopiero w przyszłym roku. W chwili obecnej niska cena LED światła zajęte cały rynek, wprowadzenie norm oświetlenie LED jest nieuchronne, zagranicznych firm teraz chce wejść w Japonii rynku może odnosić się do następujących dwóch standardów certyfikacji.


1, certyfikacja JIS (Japan standardów przemysłowych)


JIS certyfikacji jest prawem krajowym standard przemysłowy i dobrowolnych norm uznanych. JIS certyfikacji w zakresie metod pomiaru należy sprawdzić model aspekty numer, wymiarów i funkcji bezpieczeństwa produktów. Kiedy produkt jakości zgodne z normami JIS dla zapewnienia jakości, można płynnie umieścić w Japonia sprzedać. Zamorskich rynków w sumie 12 krajów i regionów teraz użycie JIS standardem certyfikacji: Korea, Korea Północna, Chiny na Tajwan, Chiny, Indonezja, Filipiny, Myanmar, Tajlandia i Viet Nam i Malezji i Indie i Meksyku.


2, PSE certyfikacji


Chciał na rynek Japonii firm elektrycznych, bezpieczeństwa PSE jest obowiązkowa certyfikacja. PSE ma 2 rodzaje znaków certyfikacji: Znak certyfikacji PSE Diamond (obowiązkowe) został użyty dla określonego produktu, znaków koło PSE (dobrowolne) jest używany do certyfikacji produktów innych niż określone. I to zaświadczenie tylko Japonia odpowiedzialności producentów lub importerów, a nie zagranicznych producentów, w Japonii bardzo surowe wymogi certyfikacji i dobrą reputację.