Strona główna > Aktualności > Treści

Przewodność cieplna wysokiej mocy LED pierwszy Nylon

Jul 28, 2015

Lampa systemy chłodzenia są przy użyciu aluminium jako materiału. Z powodu niskiej przewodności cieplnej z tworzyw sztucznych czy nie spełniają wymagania chłodzenia, nie może służyć w dziedzinie LED thermal. Niedawno, firma DSM uruchamia nowy rodzaj tworzywa przewodzące, prowadzenie na podstawie ogólne zalety tworzyw sztucznych, wzrost współczynnika przewodności cieplnej, termalne współczynnik przewodności plastikowe 10-50.

Pod wspólnym wysiłkom Philips i DSM nowe światła Philips MASTERLEDMR16 stał się na świecie pierwsze zastosowanie LED wysokiej mocy, jego powłoki aluminium został zastąpiony przewodności cieplnej z tworzyw sztucznych StanylTC. Stanyl poprawić elastyczność i trwałość produktów, jak również zmniejszenie wagi produktów i wiele innych zalet. Zrównoważony rozwój przyszłych rozwiązań zostaną zastosowane do nowej serii lamp LED Philips jako całości.

Philips MASTERLEDMR16 jest 4 watt LED Lampa może zastąpić panujących lampy halogenowe niskiego napięcia. Jego światło wyjście z 20 Watt halogenowa MR16 lampy, w związku z tym, to, że najważniejszą zaletą jest to, że można zaoszczędzić energii do 80 i 40 czasy dłuższy niż okres eksploatacji lampy halogenowe.

Materiały metaliczne jako Technologia termiczna systemów jest stosunkowo dojrzały, ale nadal istnieją pewne braki, materiał metal przewodności cieplnej z tworzyw sztucznych ma wiele zalet, takich jak niska waga, więcej ochrony środowiska i bezpieczeństwa, Ulepszona konstrukcja, że wolność, łatwość przetwarzania, większa wydajność, uruchom system i tak dalej.